• Sport

• ZŁOTY MEDAL DLA ADRIANA

• Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich sukcesów sportowych naszych uczniów. Ciężką i systematyczną pracą na treningach doskonalą swoje umiejętności i zdobywają puchary i medale.

Zaskoczył jednak nas swoim sukcesem uczeń klasy 7A Adrian Liszkiewicz zdobywając złoty medal w Zimowych Otwartych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym.

Adrian jest zawodnikiem WOPR Sochaczew.

Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

• II miejsce w tenisie stołowym

• II miejsce w POWIATOWYM FINALE TENISA STOŁOWEGO Dziewcząt w kategorii: dzieci wywalczyły
              w Borzęcinie 27 XI Maja Łuczko, Hania Cholewa
               i Klaudia Mikulska

Opiekun – Agata Chrzanowska

• MAMY "ZŁOTO"

• Powiatowy finał unihokeja - kategoria młodzież dziewczęta. Po bardzo emocjonującej walce z zaprzyjaźnioną szkołą z Płochocina zdobyłyśmy złoty medal. Była moc, były łzy szczęścia i emocje na kosmicznym poziomie. Zawodniczką meczu została Amelka Przybylska. Brawo my! Trzymajcie za nas kciuki na kolejnych międzypowiatowych rozgrywkach. Złoty skład: Amelka Przybylska, Kinga Lipińska, Oliwia Grędzik, Gabrysia Grot, Ola Jeziorkowska, Angela Chłanda, Zosia Szewczuk, Zosia Chłystowska, Julianna Brewczyńsk, Julia Skowyra

• KARATE NASZYCH UCZNIÓW

• Uczniowie klas I – V w dniu dzisiejszym mieli okazję zobaczyć pokaz karate w wykonaniu karateków z sekcji, która działa w naszej szkole od 2016 roku pod kierunkiem Senseia Łukasza Klimczewskiego. Swoje umiejętności zaprezentowali m. in. Stanisław Bryczek i Tomasz Włodarczyk (aktualni mistrzowie Polski) oraz zdobywczynie brązowych medali Weronika Wilczyńska i Oliwia Pełka. Stanisław i Tomasz z rąk pana Dyrektora otrzymali puchary za swoje sukcesy w Mistrzostwach Polski. Wszystkim zawodnikom karate – uczniom naszej szkoły życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy oczywiście na treningi karate, które odbywają się w naszej szkole.

• FINAŁ "TYMBARKA"

• Jedziemy na finał wojewódzki turnieju ,,Z podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku”
              28 listopada uczniowie rocznika U-10 oraz U-12 rozegrali turniej eliminacyjny Powiatu Warszawskiego Zachodniego w turnieju ,,Z podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku”. Po podziale na grupy, rozpoczęły się prawdziwe piłkarskie emocje. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z klas II-III w składzie: Krzysztof Pustelnik, Wiktor Krzywiec, Maciej Zwoliński, Aleksander Połeć, Jakub Woźniak, Jan Pawłowski, Jakub Perlan, Mateusz Tymoszczuk, Szymon Rau, Wojciech Kielak. Dzięki świetnej grze zespołowej wywalczyli sobie miejsce w finałach wojewódzkich. Tak wspaniały sukces jest również zasługą trenera KS ,,Partyzant Leszno" – Pana Piotra Smolarka. Jako trener rocznika U-12, co roku angażuje się w turniej Tymbarka i podczas wszystkich meczów przekazuje chłopcom bezcenną wiedzę, za co serdecznie dziękujemy.
              Chłopcom gratulujemy!
              Opiekun - Ilona Grabarczyk

• Brązowy medal w Powiatowym Finale Piłki Nożnej Halowej

•           brązowy medal w Powiatowym Finale Piłki Nożnej Halowej

pod czyją inna opieką, jak nie pani Iwony Lewandowskiej!

skład drużyny:
            Wiktoria Kisiała